O nas

SANTAX Sp. z o.o. Biuro rachunkowe jest kontynuacją firmy TWOJE BIURO RACHUNKOWE mgr Sandra Chorubczyk, które powstało we wrześniu 2009 r., jednak doświadczenie zawodowe naszej kadry sięga roku 2000. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 32868/2009. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-podatkowej oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. Prowadzimy  podatkowe książki przychodów i rozchodów, księgowość spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, spółek jawnych, komandytowych i cywilnych. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej.

Priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej. Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym i Inspektoratem ZUS, załatwiając wszystkie niezbędne formalności, bez zbędnego absorbowania naszych Klientów, przez co uwalniamy Państwa od stresujących sytuacji.

Przejmujemy za Państwa odpowiedzialność za prowadzenie i przechowywanie ksiąg i ewidencji podatkowych, posiadamy ubezpieczenie OC. Gwarantujemy Państwu niezmienność opłat w ciągu roku.

​​W razie potrzeby osobiście odbierzemy od Państwa dokumenty. Dajemy możliwość negocjowania ceny, dostosowując się do Państwa potrzeb.

Korzystanie z naszych usług to przede wszystkim:
  • ​bezpieczeństwo danych i gwarancja świadczonych usług,
  • profesjonalizm świadczonych czynności,
  • niższe koszty własne.
Ponadto oferujemy Państwu wygodny kontakt:
  • ​bezpośrednio, przez telefon, pocztę e-mail
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • dogodny dojazd
  • miejsce parkingowe
​Wszystkich klientów obsługujemy z należytą uwagą. Charakteryzuje nas skrupulatność, rzetelność oraz otwarcie na potrzeby naszych klientów.